Podczas codziennej pielęgnacji, oprócz wysokiej jakości kosmetyków nie może zabraknąć różnorakich akcesoriów. Oferowane przez nas produkty, wykonane są z naturalnych, najwyższej jakości i wysokim standardzie składników. Akcesoria te ułatwiają codzienną, naturalną pielęgnację, są nieodzownym elementem większości zabiegów, szczególnie oczyszczając...

Podczas codziennej pielęgnacji, oprócz wysokiej jakości kosmetyków nie może zabraknąć różnorakich akcesoriów. Oferowane przez nas produkty, wykonane są z naturalnych, najwyższej jakości i wysokim standardzie składników. Akcesoria te ułatwiają codzienną, naturalną pielęgnację, są nieodzownym elementem większości zabiegów, szczególnie oczyszczających.  

Więcej
0 Review(s) 

21,00 zł

0 Review(s) 
21,00 zł
Wspaniała rękawica do masażu i dogłębnego oczyszczania ciała.
0 Review(s) 

26,50 zł

0 Review(s) 
26,50 zł
Sizal jest 100% naturalnym, twardym i bardzo wytrzymałym włóknem, które pozyskuje się ze specjalnego gatunku agawy.
0 Review(s) 

26,50 zł

0 Review(s) 
26,50 zł
Wulkaniczny pumeks jest doskonały do usuwania wszelkich zgrubień i narośniętej skóry na piętach.  W efekcie skóra jest bardzo miękka, pozbawiona szorstkości i idealnie gładka.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.