Podczas codziennej pielęgnacji, oprócz wysokiej jakości kosmetyków nie może zabraknąć różnorakich akcesoriów. Oferowane przez nas produkty, wykonane są z naturalnych, najwyższej jakości i wysokim standardzie składników. Akcesoria te ułatwiają codzienną, naturalną pielęgnację, są nieodzownym elementem większości zabiegów, szczególnie oczyszczając...

Podczas codziennej pielęgnacji, oprócz wysokiej jakości kosmetyków nie może zabraknąć różnorakich akcesoriów. Oferowane przez nas produkty, wykonane są z naturalnych, najwyższej jakości i wysokim standardzie składników. Akcesoria te ułatwiają codzienną, naturalną pielęgnację, są nieodzownym elementem większości zabiegów, szczególnie oczyszczających.  

Więcej

21,23 zł
Wspaniała rękawica do masażu i dogłębnego oczyszczania ciała.

21,23 zł
Wulkaniczny pumeks jest doskonały do usuwania wszelkich zgrubień i narośniętej skóry na piętach.  W efekcie skóra jest bardzo miękka, pozbawiona szorstkości i idealnie gładka.

26,50 zł
Sizal jest 100% naturalnym, twardym i bardzo wytrzymałym włóknem, które pozyskuje się ze specjalnego gatunku agawy.

30,00 zł
Ta elegancka podstawka pod mydło Aleppo marki Alepia jest dostosowana wielkością do mydła Alep. Jest to niezbędne akcesorium do tego aby mydło miało możliwość wyschnięcia przez co staje się bardziej ekonomiczne (wystarcza na dłużej).
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.