Żyjąc w zgodzie z naturą i wybierając ekologiczne kosmetyki nie możemy zapominać o naturalnych środkach czystości. Oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, całkowicie naturalne, pozbawione chemicznych dodatków. Znajdują zastosowanie w całym gospodarstwie domowym, zarówno do sprzątania łazienki, kuchni czy salonu. Niczym nie ustępują tra...

Żyjąc w zgodzie z naturą i wybierając ekologiczne kosmetyki nie możemy zapominać o naturalnych środkach czystości. Oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, całkowicie naturalne, pozbawione chemicznych dodatków. Znajdują zastosowanie w całym gospodarstwie domowym, zarówno do sprzątania łazienki, kuchni czy salonu. Niczym nie ustępują tradycyjnym detergentom a dodatkowo są przyjazne dla środowiska.

Więcej
0 Review(s) 

19,98 zł

0 Review(s) 
19,98 zł
Mydło Marsylskie Oliwkowe 100%. Zalecane do mycia twarzy i ciała, a także do prania delikatnej bielizny
0 Review(s) 

29,14 zł

0 Review(s) 
29,14 zł
Naturalny i wyjątkowo delikatny dla rąk płyn do mycia naczyń, na bazie mydła Aleppo. Doskonale pieniący się, wyjątkowo wydajny i przyjemnie pachnący cytrusami. Bez trudu usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia.
0 Review(s) 

32,30 zł

0 Review(s) 
32,30 zł
Uniwersalny środek czyszczący na bazie mydła Aleppo z olei z pierwszego tłoczenia. Nadaje się do regularnego czyszczenia wszystkich typów powierzchni zmywalnych i jest przyjazny dla środowiska.
0 Review(s) 

37,00 zł

0 Review(s) 
37,00 zł
Alepia jak zawsze wybrała dla ciebie najlepsze.1) Są to orzechy do prania najlepszej jakości2) Są to orzechy, w których skoncentrowana jest saponina3) Są certyfikowane ekologicznie
0 Review(s) 

49,96 zł

0 Review(s) 
49,96 zł
ULTRA SKONCENTROWANE ORGANICZNE PŁYNNE MYDŁO ALEP DO PRANIA: Nie niszczy delikatnych kolorów i wyrobów tekstylnych, w żadnej temperaturze.
0 Review(s) 

50,79 zł

0 Review(s) 
50,79 zł
Niezastąpiony produkt dla każdej Pani domu, ceniącej ekologię i życie w zgodzie z naturą.
0 Review(s) 

52,45 zł

0 Review(s) 
52,45 zł
Żel do prania na bazie mydła Aleppo z olejkiem lawendowym. Doskonale skuteczny a przy tym delikatny dla naszych dłoni oraz  tkanin. 
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.