Mydła Aleppo w płynie

Mydła Aleppo w płynie na bazie olejku z jagód Laurie. Wszystkie słodycze i nieporównywalne zalety mydła Alep z Aleppo do mycia całego ciała. Nie trzeba wielu składników aby otrzymać dobry produkt, gdy surowce są najwyższej jakości. Alepia to uznana marka mydeł Alep dająca luksus i naturalność. Polecane zwłaszcza dla osób z wrażliwą skórą, z egze...

Mydła Aleppo w płynie na bazie olejku z jagód Laurie. Wszystkie słodycze i nieporównywalne zalety mydła Alep z Aleppo do mycia całego ciała. Nie trzeba wielu składników aby otrzymać dobry produkt, gdy surowce są najwyższej jakości. Alepia to uznana marka mydeł Alep dająca luksus i naturalność. Polecane zwłaszcza dla osób z wrażliwą skórą, z egzemą, łuszczycą, trądzikiem, alergią ( 40% oleju z jagód laurie). Bez parabenów, bez SLS, bez EDTA, bez ftalanów, bez formaldehydu. Alepia to zaufanie.

Więcej

19,88 zł 33,13 zł

19,88 zł 33,13 zł
Żel Tradition posiadjący wszystkie właściwości mydła Aleppo. Wykonany ze zmydlonych, szlachetnych olei i bez użycia detergentów jest idealny dla całej rodziny.

37,47 zł
Odkryj na nowo słodycz prawdziwego, ekologicznego mydła z Marsylii, czystej oliwki. Pielęgnacja dla twarzy, dłoni i ciała.

37,47 zł
Mydło w płynie Tradition jest tak samo delikatne i równie cenne co tradycyjne mydła w kostkach.

39,00 zł
Cała słodycz i zalety mydła Aleppo w żelu pod prysznic z 15% olejem laurowym.

49,96 zł
Mydło Alep z 15% zawartością oleju zostało opracowane wyłącznie na bazie surowców naturalnych takich jak:  dziewicza oliwa z oliwek, olej laurowy i kokosowy, które nadają mu własności unikatowe.  Pozostawia skórę gładką i dobrze nawilżoną. Naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwą z oliwek.

67,86 zł
Mydło Alep w płynie zawierające 40% olejku z jagód laurowych polecane jest szczególnie dla osób z wrażliwą skórą, z egzemą, łuszczycą, trądzikiem, alergią. Mydło  doskonale łagodzi podrażnienia i pozostawia skórę nawilżoną na długi czas.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.