Mydła w płynie

Mydła Aleppo w płynie na bazie olejku z jagód Laurie. Wszystkie słodycze i nieporównywalne zalety mydła Alep z Aleppo do mycia całego ciała. Nie trzeba wielu składników aby otrzymać dobry produkt, gdy surowce są najwyższej jakości. Alepia to uznana marka mydeł Alep dająca luksus i naturalność. Polecane zwłaszcza dla osób z wrażliwą skórą, z egze...

Mydła Aleppo w płynie na bazie olejku z jagód Laurie. Wszystkie słodycze i nieporównywalne zalety mydła Alep z Aleppo do mycia całego ciała. Nie trzeba wielu składników aby otrzymać dobry produkt, gdy surowce są najwyższej jakości. Alepia to uznana marka mydeł Alep dająca luksus i naturalność. Polecane zwłaszcza dla osób z wrażliwą skórą, z egzemą, łuszczycą, trądzikiem, alergią ( 40% oleju z jagód laurie). Bez parabenów, bez SLS, bez EDTA, bez ftalanów, bez formaldehydu. Alepia to zaufanie.

Więcej
0 Review(s) 

26,51 zł

0 Review(s) 
26,51 zł
Żel Tradition posiadjący wszystkie właściwości mydła Aleppo. Wykonany ze zmydlonych, szlachetnych olei i bez użycia detergentów jest idealny dla całej rodziny.
0 Review(s) 

37,47 zł

0 Review(s) 
37,47 zł
Odkryj na nowo słodycz prawdziwego, ekologicznego mydła z Marsylii, czystej oliwki. Pielęgnacja dla twarzy, dłoni i ciała.
0 Review(s) 

37,47 zł

0 Review(s) 
37,47 zł
Mydło w płynie Tradition jest tak samo delikatne i równie cenne co tradycyjne mydła w kostkach.
0 Review(s) 

39,00 zł

0 Review(s) 
39,00 zł
Cała słodycz i zalety mydła Aleppo w żelu pod prysznic z 15% olejem laurowym.
0 Review(s) 

49,96 zł

0 Review(s) 
49,96 zł
Mydło Alep z 15% zawartością oleju zostało opracowane wyłącznie na bazie surowców naturalnych takich jak:  dziewicza oliwa z oliwek, olej laurowy i kokosowy, które nadają mu własności unikatowe.  Pozostawia skórę gładką i dobrze nawilżoną. Naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwą z oliwek.
0 Review(s) 

67,86 zł

0 Review(s) 
67,86 zł
Mydło Alep w płynie zawierające 40% olejku z jagód laurowych polecane jest szczególnie dla osób z wrażliwą skórą, z egzemą, łuszczycą, trądzikiem, alergią. Mydło  doskonale łagodzi podrażnienia i pozostawia skórę nawilżoną na długi czas.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.