!--StartFragment--W kulturze islamskiej czystość ciała i ducha zmierza ku boskości. Mycie, to rytuał wymagający skupienia, odpowiedniej atmosfery i niezbędnych naturalnych akcesoriów. W tradycyjnych tureckich łaźniach sięga się po czarne mydło: ciemnobrązową maź ze zmiażdżonych oliwek, służącą do namydlania ciała, po ghassul: glinkę do mycia wło...

W kulturze islamskiej czystość ciała i ducha zmierza ku boskości. Mycie, to rytuał wymagający skupienia, odpowiedniej atmosfery i niezbędnych naturalnych akcesoriów. W tradycyjnych tureckich łaźniach sięga się po czarne mydło: ciemnobrązową maź ze zmiażdżonych oliwek, służącą do namydlania ciała, po ghassul: glinkę do mycia włosów, po kessę: szorstką rękawicę do peelingu ciała i na koniec po naturalne wonne oleje i olejki, do namaszczania ciała. Łaźnia turecka regeneruje ciało i hartuje duszę ofiarując momenty prawdziwie dobrego samopoczucia i harmonii.

Więcej
0 Review(s) 

21,23 zł

0 Review(s) 
21,23 zł
Wspaniała rękawica do masażu i dogłębnego oczyszczania ciała.
0 Review(s) 

24,20 zł

0 Review(s) 
24,20 zł
Dzięki małym i drobnym kryształkom, sól peelingująca Alepia bardzo delikatnie i zarazem skutecznie złuszcza martwy naskórek zarówno z  ciała, rąk jak i twarzy.
0 Review(s) 

31,39 zł

0 Review(s) 
31,39 zł
Sól z Morza Martwego  jest idealna do kąpiel relaksujących całego ciała jak i do samych stóp. Doskonale wspomaga leczenie łuszczycy, uelastycznia skórę i odpręża całe ciało. W połączeniu ze szlachetnym olejem, takim jak olej Alep z Aleppo lub olejem Arganowym, służy jako doskonały peeling do...
0 Review(s) 

38,22 zł

0 Review(s) 
38,22 zł
Czarne mydło peelingujące Savon Noir Supreme jest produktem roślinnym w 100% naturalnym o konsystencji gęstej, gładkiej  galarety o ciemnej, brunatnej barwie. Mimo, że nie są wyczuwalne  żadne drobinki, mydlo to delikatnie i zarazem bardzo skutecznie oczyszcza skórę z martwych komórek, toksyn,...
0 Review(s) 

41,00 zł

0 Review(s) 
41,00 zł
Rhassoul jest zmydlającą glinką pochodzącą z gór Atlasu w Maroku, używany do mycia ciała i włosów od pokoleń.
0 Review(s) 

46,70 zł

0 Review(s) 
46,70 zł
Mydło Savon Noir Supreme Alepia z olejkiem Eukaliptusowym jest wyprodukowane wyłącznie z organicznego oleju z oliwek tłoczonego na zimno. Charakterystyczny zapach eukaliptusa daje uczucie świeżości i lekkiego chłodzenia.
0 Review(s) 

50,87 zł

0 Review(s) 
50,87 zł
Czarne mydło peelingujące Savon Noir Supreme BIO jest produktem roślinnym w 100% naturalnym o konsystencji gęstej, gładkiej galarety o ciemnej, brunatnej barwie. Mimo, że nie są wyczuwalne żadne drobinki, mydło to delikatnie i zarazem bardzo skutecznie oczyszcza skórę z martwych komórek, toksyn,...
0 Review(s) 

67,93 zł

0 Review(s) 
67,93 zł
Marka Alepia stworzyła unikalne czarne mydło z dwóch szlachetnych olejów: arganowego oraz oliwy z oliwek tłoczonej na zimno.
0 Review(s) 

129,81 zł

0 Review(s) 
129,81 zł
Ekologiczny, certyfikowany zestaw kosmetyków z olejem arganowym, to wspaniały podarunek dla Twojej Mamy, by mogła cieszyć się delikatną i zadbaną skórą. 
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.