Cała gama produktów posiada certyfikat Organiczny. Produkty nie były testowane na zwierzętach. Receptura została opracowana na bazie składników pochodzenia roślinnego. Środki powierzchniowo czynne są wyłącznie z olejów roślinnych lub cukrów. Nie zawierają: syntetycznych barwników, enzymów, fosforanów oraz innych konserwantów. Nie zawierają takż...

Cała gama produktów posiada certyfikat Organiczny. Produkty nie były testowane na zwierzętach. Receptura została opracowana na bazie składników pochodzenia roślinnego. Środki powierzchniowo czynne są wyłącznie z olejów roślinnych lub cukrów. Nie zawierają: syntetycznych barwników, enzymów, fosforanów oraz innych konserwantów. Nie zawierają także syntetycznych substancji zapachowych. Ich przyjemny zapach zawdzięczamy olejkom eterycznym, które zawierają. Dzięki zawartości 100% olejków eterycznych - delikatnie perfumują ubrania. Produkty Biodegradowalne. Opakowania nadają się do recyklingu.

Więcej
0 Review(s) 

29,14 zł

0 Review(s) 
29,14 zł
Naturalny i wyjątkowo delikatny dla rąk płyn do mycia naczyń, na bazie mydła Aleppo. Doskonale pieniący się, wyjątkowo wydajny i przyjemnie pachnący cytrusami. Bez trudu usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia.
0 Review(s) 

32,30 zł

0 Review(s) 
32,30 zł
Uniwersalny środek czyszczący na bazie mydła Aleppo z olei z pierwszego tłoczenia. Nadaje się do regularnego czyszczenia wszystkich typów powierzchni zmywalnych i jest przyjazny dla środowiska.
0 Review(s) 

32,30 zł

0 Review(s) 
32,30 zł
Skoncentrowany środek czyszczący na bazie mydła Aleppo z olei z pierwszego tłoczenia o przyjemnym cytrynowym zapachu jest idealny i bardzo skuteczny do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych
0 Review(s) 

50,79 zł

0 Review(s) 
50,79 zł
Niezastąpiony produkt dla każdej Pani domu, ceniącej ekologię i życie w zgodzie z naturą.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.