Dostawa i zwroty

I. Cena, płatność i dostawa

1. Wszystkie ceny przedstawione na stronie Sklepu zawierają podatek VAT i podane są w złotych polskich. Ceną wiążącą jest cena podana w Ofercie.

2. Do wartości zamówionego towaru zostanie doliczony koszt jego dostarczenia. Zatem na ostateczny koszt zamówienia składają się sumaryczna wartość zamówionych towarów oraz koszt ich wysyłki.

3. Formy płatności i dostawy dostępne w Sklepie:

3.1. Płatność przy odbiorze – należność pobiera dostarczający paczkę z zamówieniem.

3.2. Płatność kartą płatniczą Visa. 

3.3. Płatność przelewem bankowym na następujące konto sklepu: Bank Millennium S.A. 07 1160 2202 0000 0002 9694 7748

3.4 Płatność PayPal oraz PayU.

4. Rozpoczęcie procesu realizacji zamówienia uzależnione jest od wybranej formy płatności:

4.1. Płatność przy odbiorze – realizacja rozpocznie się po otrzymaniu potwierdzenia od Klienta, dokonanego przez kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości emailowej zawierającej ofertę Sklepu.

4.2. Płatność przelewem bankowym – realizacja rozpocznie się po zaksięgowaniu całej wymaganej kwoty na koncie Sklepu.

5. Czas w jakim zrealizowana zostanie wysyłka danego produktu podany jest na stronie Sklepu, w szczegółach dotyczących zamawianego produktu. Do czasu tego nie wliczają się soboty, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.

6. Wysyłka produktów o różnym czasie realizacji zrealizowana zostanie po skompletowaniu całego zamówienia, tzn. do końca najdłuższego z okresów podanego dla zamawianych produktów.

II. Koszty dostawy

1. Koszty wysyłki wynoszą:

1.1. Przy płatności przelewem:

- Kurier Inpost 24h : 13,53 zł

1.2 Płatność za pobraniem:

- Kurier InPost za pobraniem: 14,76zł

2. Wyżej wymienione ceny zawierają VAT.

3. Sklep poniesie wszystkie koszty przesyłki, jeśli wartość brutto zamówienia będzie większa niż 200 zł.; wtedy Klient zostaje zwolniony z obowiązku opłacenia kosztów przesyłki pocztowej. Klient ma do wyboru skorzystanie z usługi Poczty Polskiej lub Paczkomatów. Powyżej 200 zł zamówienia Klient może skorzystać z darmowego Kuriera.

4. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach przesyłek. Nie dotyczy to przesyłek towarów już zamówionych i będących w trakcie realizacji.

III. Zwrot towaru

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, Klient może odstąpić od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni, licząc od dnia wydania rzeczy (odebrania przesyłki). W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą.
To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Jeśli zwracany towar jest niekompletny, uszkodzony, ma zdjęte zabezpieczenia fabryczne, firma ma prawo wystąpić wobec Klienta z roszczeniami odszkodowawczymi.

2. W przypadku niektórych artykułów Klient po ich otwarciu (zerwana plomba, opakowanie, naruszona folia) nie można zwrócić ze względów higienicznych lub związanych z ochroną zdrowia. Biorąc pod uwagę powyższe, w przypadku ww. produktów, Klient w związku z odstąpieniem od umowy, zobowiązany jest do zwrócenia Sklepowi Produkt w stanie niezmienionym (nie może być używany, zniszczony, otwierany lub naruszony w jakikolwiek sposób), opakowanie także nie może być naruszone.

3. Zwracany towar należy przesłać (na koszt Klienta) na adres: La Maison d'Orient, Kolbuszowa Dolna ul. Mielecka 123, 36-100 Kolbuszowa, wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od zawartej umowy Przesyłki dostarczone do La Maison d'Orient za pobraniem nie będą przyjmowane.

4. Zwrot kwoty wynikającej z wartości produktów i kosztów ich wysyłki do Klienta, nastąpi w ciągu 14 dni od dnia otrzymania produktu od Klienta, z zastrzeżeniem postanowień z punktu V.1. Zwrot pieniędzy nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyrazi zgodę na inny sposoby zwrotu pieniędzy.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.