O firmie

Alepia, La Maison D'Orient to francuski producent kosmetyków naturalnych opartych na bazie mydła Alep i oleju laurowego. Receptury kosmetyków w dużej mierze czerpią z orientalnych tradycji, miejscem w którym się narodziły jest starożytne miasto Aleppo w Syrii. Alepia oferuje kosmetyki naturalne, nie testowane na zwierzętach, przyjazne dla skóry i środowiska. Pozbawione agresywnej chemii i substancji toksycznych szkodliwych dla zdrowia. Pielęgnujące skórę w zgodzie z naturalnym rytmem. Alepia to gwarancja najwyższej jakości!

Oddział Alepia Polska działa na polskim rynku od stycznia 2016 natomiast dystrybucja marki Alepia przez Firmę Biolander to rok 2006 . Biolander jako pierwszy wprowadziłmydło Aleppo do Polski, które do dziś uważane jest za najlepsze na świecie. Wprowadzając markę Alepia do Polski chcieliśmy wprowadzić Państwa w niepowtarzalny klimat łaźni orientalnych HAMMAM (oczyszczanie ciała) z użyciem nie tylko mydeł ale także całej gamy kosmetyków i akcesoriów marki Alepia takich jak:

  • Mydła organiczne, Premium, tradycyjne
  • Czarne mydła ( Savon noir)
  • Maseczki
  • Perfumy
  • Dezodoranty naturalne
  • Szampony i odżywki do włosów
  • Oleje do pielęgnacji twarzy i ciała
  • Akcesoria: rękawica kessa, pumeks, loofa sizalowa

Głównym naszym mottem jest życie w zgodzie z naturą, dlatego z tak wielką starannością wybieramy oferowane przez nas kosmetyki. Stąd żaden z naszych produktów nie zawiera w swoim składzie takich substancji jak: substancje ropopochodne, sztuczne konserwanty, barwniki, rozpuszczalniki, substancje zapachowe, parabeny, DEA, TEA itp Przez co są bezpieczne zarówno dla alergików jak i małych dzieci.

Mając na uwadze ekologiczny i zdrowy tryb życia oferujemy też naszym klientom produkty, które sprawią, że również nasze ubrania będą również wypełnione czystą energią poprzez super delikatne i antyalergiczne środki piorące na bazie mydła Aleppo.

Szczególną uwagę przykładamy także do profesjonalnej obsługi klientów. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze odpowiedniego kosmetyku staramy się w sposób jak najbardziej jasny i szerzy udzielić wszelkich porad i wskazówek. Jesteśmy do państwa dyspozycji zarówno telefonicznej i e-mailowej.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.