Płatności

1. Wszystkie ceny przedstawione na stronie Sklepu zawierają podatek VAT i podane są w złotych polskich. Ceną wiążącą jest cena podana w Ofercie.

2. Do wartości zamówionego towaru zostanie doliczony koszt jego dostarczenia. Zatem na ostateczny koszt zamówienia składają się sumaryczna wartość zamówionych towarów oraz koszt ich wysyłki.

3. Formy płatności i dostawy dostępne w Sklepie:

3.1. Płatność przy odbiorze – należność pobiera dostarczający paczkę z zamówieniem.

3.2. Płatność przelewem bankowym na następujące konto sklepu: Bank Millennium S.A. 07 1160 2202 0000 0002 9694 7748

3.3 Płatności online za pośrednictwem strony PayU.

4. Rozpoczęcie procesu realizacji zamówienia uzależnione jest od wybranej formy płatności:

4.1. Płatność przy odbiorze – realizacja rozpocznie się po otrzymaniu potwierdzenia od Klienta, dokonanego przez kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości emailowej zawierającej ofertę Sklepu.

4.2. Płatność przelewem bankowym – realizacja rozpocznie się po zaksięgowaniu całej wymaganej kwoty na koncie Sklepu.

5. Czas w jakim zrealizowana zostanie wysyłka danego produktu podany jest na stronie Sklepu, w szczegółach dotyczących zamawianego produktu. Do czasu tego nie wliczają się soboty, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.

6. Wysyłka produktów o różnym czasie realizacji zrealizowana zostanie po skompletowaniu całego zamówienia, tzn. do końca najdłuższego z okresów podanego dla zamawianych produktów.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.