FRANCZYZA ? Co powinienem wiedzieć...?

Dlaczego warto?

Jeśli jesteś osobą kontaktową, cenisz zdrowy tryb życia, interesujesz się kosmetykami naturalnego pochodzenia i masz żyłkę do interesów – zostań naszym Franczyzobiorcą! Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce oferujących naturalne kosmetyki biotechnologiczne, których główną zaletą jest jakość i trwałość działania. Kształtujemy świadomość prozdrowotnej marki. Naszym celem jest stworzenie unikalnej współpracy w oparciu o wspólne doświadczenia. Szukamy osób chętnych do współdziałania i rozprzestrzeniania wiedzy o naturalnych produktach i kosmetykach. Jeśli jeszcze się wahasz – skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie Twoje zapytania.


Biotechnologia na czasie

Kobieca natura marzy o zdrowym naturalnym wyglądzie. Podejście do biologii, która jest dawcą życia pozwala nam odszukać w niej, to co jest najlepsze – czyli naturalne środowisko witalności. Biotechnologia obecnie bardzo rozwinęła się w stosunku do ostatnich lat. Związane jest to z coraz większym zapotrzebowaniem naturalnej pielęgnacji skóry i całego ciała, ponieważ kosmetyki wytwarzane są na bazie aktywnego jej pozyskiwania z drobnoustrojów. Dlatego produkty są bardzo czyste chemicznie i co za tym idzie, bardziej efektywne. Skutecznie i aktywnie pobudzają komórki do działania. Przekonaj się!


Szkolenia i doradztwo

Decydując się na nas – uzyskujesz fachową pomoc w zakresie stworzenia własnego salonu ALEPIA. Pomożemy Ci w ogarnięciu istotnych kwestii . Z nami przejdziesz najważniejsze etapy i stworzysz swój salon! Będziemy do Twojej dyspozycji i podpowiemy jak działać, żeby firma przynosiła wymierne rezultaty. Nie martw się – o wszystko się zatroszczymy! Służymy również opinią i słuchamy Twoich rozwiązań. Razem zadecydujemy co jest dobre i wskazane. Doradzamy Ci od samego początku, ponieważ naszym priorytetem jest ukształtowanie Twojej świadomości i podejścia do naturalnych kosmetyków.


Twoja jakość!

Chcemy zaoferować wszystko, co najlepsze tym, którzy są pewni swojej jakości pracy. Chcemy oddać w dobre ręce nasze doświadczenie. Liczymy na Twoją pewność i nieprzeciętność – dokładnie tak jakimi są produkty ALEPIA. Szukamy ludzi zainteresowanych kosmetykami naturalnego pochodzenia bądź takich, którzy chcą je poznać i rozwijać się w branży kosmetyków biotechnologicznych. Liczysz się Ty i Twoje predyspozycje. Nie zwlekaj - czekamy na Ciebie!


Co musisz zrobić najpierw?

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów i zadecyduj czy naturalne kosmetyki są tym, czym byś chciał się zajmować – potrzebujemy ludzi zdecydowanych! Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Opowiedz coś o sobie, przeprowadź z nami wywiad, zadaj nurtujące Cię pytania. Sporządzimy feedback i wszystko stanie się dla Ciebie jasne. Następnie opracujemy razem formalności, wykreujemy wizerunek firmy i będziesz startował z otwarciem nowego salonu ALEPIA. Potem będziesz mógł już tylko cieszyć się zarządzaniem i prowadzeniem biznesu.


Co konkretnie zrobimy dla Ciebie?
Krok po kroku przejdziesz z nami do otwarcia salonu. Przyjrzymy się lokalnej konkurencji, przygotujemy plan aranżacyjny i złożymy zamówienia mebli, dekoracji i pierwszego zatowarowania. Ustalimy harmonogram dostaw. Razem przejdziemy przez plan marketingowy Merchandising – będziesz w pełni przygotowany do otwarcia salonu. Pomożemy we wszelkich formalnościach zatwierdzenia lokalu i negocjacji z tym związanych. Przedstawimy rekomendacje dla wyceny prac konstrukcyjnych. Nauczymy Cię sprawdzać i kontrolować rachunek zysków i strat.

Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego warto dołączyć do zespołu ALEPIA?
Dołączeniem do zespołu ALEPIA zobowiązuje do wspierania zdrowego stylu życia. Franczyza zapewnia możliwość bycia własnym szefem. Przy naszej pomocy stosunkowo niski poziom inwestycji, prosty proces, programu i rozwoju szkolenia, jesteś na najlepszej drodze do posiadania własnego biznesu!

Jaki jest minimalny wymóg finansowy kwalifikujący się jako franczyzobiorca? 
Ponieważ łączny koszt waha się w zależności od wielkości sklepu i miasta, minimalna wymagana ilość będzie się zmieniać.

Jakie są miesięczne koszty operacyjne?
Należy pamiętać, że zakres kosztów finansowych dla poszczególnych sklepów ALEPIA różnią się ze względu na lokalizację (miasto, województwo, kraj), rozmiar sklepu, wielkość personelu, model biznesowy, dostawy, czas pracy i inne. Istnieje wiele zmiennych, które należy uwzględnić w związku z biznes planem, opracowanym przez siebie jako właściciela i partnera biznesowego.

Co zrobić, jeśli nie mam sklepu i/lub doświadczenia w sprzedaży detalicznej?
Bezpośrednie doświadczenie jest bardzo pomocne, dlatego ALEPIA jest zainteresowany tylko i wyłączenie ludźmi, którzy wykażą doświadczenie w sprzedaży detalicznej w miejscach o dużym nasileniu ruchu.

Jaki jest całkowity koszt, otwarcia sklepu ALEPIA?
Należy pamiętać, że zakres kosztów finansowych dla poszczególnych sklepów ALEPIA jest zależny od lokalizacji, ze względu na położenie geograficzne (miasto, województwo, kraj), wielkości miejsca, wg. wymagań dotyczących lokalizacji, wielkości personelu, modelu biznesowego, dostawy, czas pracy i inne

Ile pieniędzy mogę zarobić?
Pieniądze, które możesz zarobić zależą od Ciebie, a dochód będzie różnić w zależności od firmy

Czy tylko ALEPIA oferuje finansowanie?
Nie, należy samodzielnie zgłosić się do instytucji bankowych, które mogą zaoferować Państwu finansowanie.

ALEPIA będzie pomagała nam w zatrudnianiu pracowników do sklepu?
Zatrudnianie pracowników będzie należało do Twojej odpowiedzialności. Będziemy doradzać Ci o naszych wymogach kadrowych, opisach stanowisk pracy, wysokości płacy i na co zwrócić uwagę przy zatrudnianiu pracowników w ramach HR treningu

Jaka będzie ilość sklepów ALEPIA w mojej okolicy?
ALEPIA budując sklepy franczyzowe będzie dawał wyłączność na wolne miasta.

Czy ALEPIA pomaga w znalezieniu lokalizacji?
Podczas wstępnych rozmów i szkolenia, każdy franczyzobiorca pozna i zrozumie wszelkie wytyczne dotyczące kryteriów lokalizacji i elementów doskonałego położenia. Rozpatrzymy każdą przedstawioną lokalizację. Nasz zespół obowiązkowo musi zatwierdzić każdą lokalizację przed podjęciem jakichkolwiek umów. Bierzemy pod uwagę następujące czynniki: obecność konkurencji, cena czynszu, rozmiar lokalu, lokalizacja, parking, widoczność itp.

Jaki rozmiar lokalu wymagany jest przez ALEPIA?
Rozmiar każdego sklepu różni się znacznie od 20 metrów kwadratowych - 60 metrów kwadratowych, w zależności od miejsca.

Jakie szkolenia otrzymam?
Naszą misją jest, aby partnerzy biznesowi ALEPIA mieli pełne wsparcie i szkolenia potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Każdy franczyzobiorca będzie zobowiązany przejść przez nasze szkolenia (3-4 tygodnie), które obejmują różne aspekty swojej działalności. Nasza kompleksowa obsługa w połączeniu ze wsparciem naszych pracowników, zapewni Tobie i Twojemu zespołowi narzędzia potrzebne do pracy na najwyższym poziomie i utrzymania reputacji marki.

Jak mogę się ubiegać o franczyze sklepu ALEPIA?
Zarejestruj się w naszym formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Jak długo trwa cały proces otwierania sklepu franczyzowego ALEPIA?
Proces aplikacji kandydata na franczyzobiorcę sklepu ALEPIA może trwać do 2 tygodni.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.